Zamknij

Pielęgniarka

Nr oferty: StPr/20/0052Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Pawła II 38, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
    Uprawnienia:
    • Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie Pielęgniarstwa rodzinnego dla pielęgniarek
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagany kurs pielęgniarstwo w środowisku nauczania i wychowania lub kurs szczepień ochronnych lub pielęgniarstwo rodzinne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Samodzielny Publiczny Miejski ZPOZ w Sanoku
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Pawła II 38, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Anna Wacławska
      Numer telefonu: 134649071
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Wykonywanie zadania związanych z wytwarzaniem i wypiekaniem pieczywa; obsługa pod nadzorem maszyn i urządzeń; rozładowywanie towaru; magazynowanie; pakowaniem; wykonywanie różnych prac porządkowych.
      StPr/20/0107
      data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      StPr/20/0108
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      Demontaż pojazdów wycofanych eksploatacji, przewożenie części wózkiem jezdniowym, skądanie na półkach magazynowych, metkowanie
      StPr/20/0110
      data rozpoczęcia pracy od 24.02.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wg programu stażu
      StPr/20/0103
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa klienta
      StPr/20/0095
      data rozpoczęcia pracy od 17.02.2020

      do uzgodnienia
      StPr/20/0099
      data rozpoczęcia pracy od 14.02.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/20/0092

      według programu stażu
      StPr/20/0088
      data rozpoczęcia pracy od 09.03.2020

      Do uzgodnienia
      StPr/20/0078

      StPr/20/0080
      data rozpoczęcia pracy od 10.02.2020