Zamknij

Sortowacz-kierowca kat. C

Nr oferty: StPr/20/0060Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Sortowanie odpadów komunalnych oraz wywóz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy
    • Prawo jazdy kat. C
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Magdalena Nowak-Grudzień
      Numer telefonu: 134647847
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Wykonywanie zadania związanych z wytwarzaniem i wypiekaniem pieczywa; obsługa pod nadzorem maszyn i urządzeń; rozładowywanie towaru; magazynowanie; pakowaniem; wykonywanie różnych prac porządkowych.
      StPr/20/0107
      data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      StPr/20/0108
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      Demontaż pojazdów wycofanych eksploatacji, przewożenie części wózkiem jezdniowym, skądanie na półkach magazynowych, metkowanie
      StPr/20/0110
      data rozpoczęcia pracy od 24.02.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wg programu stażu
      StPr/20/0103
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa klienta
      StPr/20/0095
      data rozpoczęcia pracy od 17.02.2020

      do uzgodnienia
      StPr/20/0099
      data rozpoczęcia pracy od 14.02.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/20/0092

      według programu stażu
      StPr/20/0088
      data rozpoczęcia pracy od 09.03.2020

      Do uzgodnienia
      StPr/20/0078

      StPr/20/0080
      data rozpoczęcia pracy od 10.02.2020