Zamknij

Lakiernik samochodowy

Nr oferty: StPr/20/0266Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Korczaka 12, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: lakiernik
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa PNW24 Paweł Biodrowicz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Korczaka 12, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Paweł Biodrowicz
    Numer telefonu: 601345189
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Do uzgodnienia, godzina otwarcia od 7:00 - 16:00
    StPr/20/0285
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    do uzgodnienia
    StPr/20/0286

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowa obsługę Klienta w zakresie przyjmowania i wydawania towaru.
    StPr/20/0287
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2020
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Do Biura rachunkowego poszukujemy osoby na stanowisko:Samodzielny Księgowy Wymagane: Doświadczenie księgowe na samodzielnym stanowisku -Znajomość przepisów podatkowych-Znajomość prowadzenia KH,rozliczenia VAT- Pozytywne usposobienie i motywacja, Wysoka kultura osobista i komunikatywność, Umiejętność pracy w zespole,dobra organizacja pracy i terminowość, mile widziane doświadczenie w Biurze Rachunkowym, Obowiązki:​ Samodzielne rozliczanie podmiotów prowadzących pełne księgi rachunkowe , rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT, Prowadzenie rozrachunków, Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych,Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy Oferujemy:Pracę w Nowoczesnym Biurze Rachunkowym,Możliwa umowa o pracę lub zlecenie,elastyczne godziny,możliwy rozwój zawodowy i szkolenia, Ubezp.grupowe
    StPr/20/0283
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    StPr/20/0271
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    StPr/20/0273
    data rozpoczęcia pracy od 21.05.2020
    wynagrodzenie od 4 100 - 5 500 PLN

    StPr/20/0274
    wynagrodzenie od 5 500 - 8 200 PLN

    do uzgdn.
    StPr/20/0275
    wynagrodzenie od 7 500 - 9 600 PLN

    StPr/20/0267

    StPr/20/0266