Zamknij

Księgowy

Nr oferty: StPr/20/0599Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Opis zadań: Księgowy
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.10.2020
Stypendium brutto: 1 440 PLN
System wynagradzania:
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez PUP
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie
Osoba do kontaktu: Robert Szmyd
Numer telefonu: 134342137
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: badanie
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
prace fizyczne
StPr/20/0718
data rozpoczęcia pracy od 10.11.2020
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

według programu stażu
StPr/20/0715
data rozpoczęcia pracy od 23.11.2020
wynagrodzenie od 1 440 PLN

Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej,dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów.Od pracownika produkcyjnego wymaga się dyspozycyjności, ponieważ w wielu zakładach obowiazuje zmianowy tryb pracy. Znamienna jest spostrzegawczość oraz koordynacja wzrokowo-ruchowa. Na dużych halach produkcyjnych istotne będą także zdolności komunikacyjne. Kandydaci muszą liczyć się z monotonią wykonywanych zadań.
StPr/20/0716
data rozpoczęcia pracy od 04.11.2020
wynagrodzenie od od 17 PLN

StPr/20/0711

obsługa klienta
StPr/20/0706
data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020

Pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni chińskiej oraz regionalnej syczuańskiej.
StPr/20/0701
data rozpoczęcia pracy od 06.11.2020

Zadania: •Obsługa wtryskarki do tworzyw sztucznych i gumy •Przygotowywanie gniazda produkcyjnego do uruchomienia produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych •Odbieranie produktu wytłoczonego przez wtryskarkę •Prowadzenie i kontrolowanie procesów produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych Wymagania: •Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie oferowanej pracy, •Uczciwość i pracowitość •Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. •Gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: •Umowę o pracę na pełny etat •Pracę od poniedziałku do piątku, system pracy 3-zmianowy •Premie uznaniowe i motywacyjne Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na numer telefonu: 695066741
StPr/20/0695
data rozpoczęcia pracy od 23.10.2020
wynagrodzenie od od 14,5 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wytwarzanie produktów Spółki w wyznaczonym obszarze (obsługa maszyn, wykańczanie wyrobów, kontrola jakości).
StPr/20/0697
data rozpoczęcia pracy od 20.10.2020

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie ciągłości produkcji parku maszynowego w zakresie elektryki.
StPr/20/0698

wg programu stażu
StPr/20/0691
data rozpoczęcia pracy od 26.10.2020