Zamknij

Operator maszyn

Nr oferty: StPr/20/0724Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Legionów Polskich 31 31, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Wykonywanie i sklejanie pudełek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.11.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA SAN-BOX MARCIN KURKAREWICZ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: II Armii WP 31, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Marcin Kurkarewicz
    Numer telefonu: 783552354
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    praca nad poprawą komunikacji dzieci mówiących, jak i tych, które nie mówią. Praca z wykorzystaniem alternatywnych metod komunikacji. Zajęcia indywidualn z dziećmi, logorytmika.
    StPr/20/0748
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2021
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    praca w malej grupie dla dzieci z autyzmem (4 dzieci, dwoch nauczycieli), prowadzenie zajec edukacyjnych z wykorzystaniem podstawy programowej,
    StPr/20/0749
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
    wynagrodzenie od od 3 280 PLN

    do uzgdn.
    StPr/20/0745
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    do uzgodnienia
    StPr/20/0747
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    według programu stażu
    StPr/20/0738
    data rozpoczęcia pracy od 14.12.2020
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Praca przy obsłudze maszyn, dbanie o prawidłowe działanie, kontrola pracy maszyny i utrzymanie w ciągłym ruchu.
    StPr/20/0736
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obsługa przypisanego procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującą dokumentacją, kontrolowanie prawidłowości i parametrów procesu. Przygotowywanie materiałów do produkcji, sprawdzanie stanu technicznego obsługiwanych maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi i standardami autokonserwacji. Kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującą dokumentacją, izolowanie braków i odpadów do wyznaczonych miejsc składowania. Wypełnianie wymaganych kart i formularzy obowiązujących na stanowisku
    StPr/20/0737

    nauczyciel matematyki
    StPr/20/0734
    wynagrodzenie od 2 949 - 4 046 PLN

    Produkcja stelaży do stołów medycznych i rehabilitacyjnych
    StPr/20/0733
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    wg programu stażu
    StPr/20/0735
    data rozpoczęcia pracy od 07.12.2020