Zamknij

Sprzedawca/magazynier

Nr oferty: StPr/21/0048Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lipińskiego 73, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: sprzedaż artykułów elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Studio Elektryki ROMAN RACZKOWSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Lipińskiego 73, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Roman Raczkowski
      Numer telefonu: 504004002
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/21/0106
      data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      obsługa klienta
      StPr/21/0108
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      do uzgdn.
      StPr/21/0102

      PRACE PORZĄDKOWE W SKLEPIE SPORTOWO-ROWEROWYM. GODZINY PRACY DO UZGODNIENIA
      StPr/21/0104
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      - praca w magazynie (załadunek, rozładunek, utrzymywanie czystości, wydawanie towarów, obsługa wózka paletowego) - pakowanie paczek do wysyłki
      StPr/21/0101

      Montaż mebli
      StPr/21/0095
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
      wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

      Produkcja stelaży do stołów medycznych i rehabilitacyjnych
      StPr/21/0092
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 400 PLN

      Pracownik gospodarczy
      5/2/2021
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      StPr/21/0086
      data rozpoczęcia pracy od 10.03.2021

      StPr/21/0087