Zamknij

SPRZĄTACZKA

Nr oferty: 21/2/2021Dodane przez:

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych i sklepowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Zadwór 5, 38-440 Iwonicz, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie
Osoba do kontaktu: Edyta Ostrowska
Numer telefonu: 134250269
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: telefon
Produkcja stelaży do stołów medycznych i rehabilitacyjnych
StPr/21/0092
data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021
wynagrodzenie od 2 800 - 3 400 PLN

Pracownik gospodarczy
5/2/2021
data rozpoczęcia pracy od
wynagrodzenie od od 2 100 PLN

StPr/21/0086
data rozpoczęcia pracy od 10.03.2021
wynagrodzenie od 1 440 PLN

StPr/21/0087

StPr/21/0073

Kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującą dokumentacją, obsługa procesu pakowania wyrobów lub półproduktów zgodnie z obowiązującą dokumentacją. Przygotowywanie materiałów i półfabrykatów do produkcji, wypełnianie wymaganych kart i formularzy obowiązujących na stanowisku. Wykonywanie prac auto konserwacyjnych zgodnie z instrukcją, obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującą dokumentacją. Sprawdzanie stanu technicznego obsługiwanych maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi i standardami autokonserwacji. Izolowanie braków i odpadów do wyznaczonych miejsc składowania. Obsługa procesu wytłaczania zgodnie z obowiązującą dokumentacją, kontrolowanie prawidłowości i parametrów procesu. Jakość produkowanych wyrobów i półproduktów, ustawienie parametrów procesu. Obsługiwanie maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją i standardami konserwacji. Prawidłowy przebieg procesu zgodnie z obowiązującą dokumentacją i wymaganiami jakościowymi i wydajnościowymi.
StPr/21/0070
data rozpoczęcia pracy od 12.04.2021
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

Branża metalowa, produkcja segmentów ogrodzeniowych, bram przesuwnych oraz ślusarski budowlanej.
StPr/21/0065
data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
wynagrodzenie od 2 800 - 3 600 PLN

realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej, dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów, Od pracownika produkcyjnego wymaga się dyspozycyjności, ponieważ w wielu zakładach obowiązuje zmianowy tryb pracy. Znamienna jest spostrzegawczość oraz koordynacja wzrokowo-ruchowa. Na dużych halach produkcyjnych istotne będą także zdolności komunikacyjne. Kandydaci muszą liczyć się z monotonią wykonywanych zadań.
StPr/21/0060
data rozpoczęcia pracy od 11.03.2021
wynagrodzenie od od 18,3 PLN

sprzątanie
StPr/21/0057

do uzgodnienia
StPr/21/0058