Zamknij

PRACOWNIK RESTAURACJI

Nr oferty: 51/4/2021Dodane przez:

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: przygotowywanie produktów(kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń, prace magazynowe, uzupełnianie zapasów, sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień, prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji, książeczki sanitarno - epidemiologicznej, nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, mile widziane doświadczenie.
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Zadwór 5, 38-440 Iwonicz, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie
Osoba do kontaktu: Edyta Ostrowska
Numer telefonu: 134250269
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: telefon
obsługa klienta
StPr/21/0276
data rozpoczęcia pracy od 15.05.2021
wynagrodzenie od od 1 400 PLN

do uzgodnienia
StPr/21/0267
wynagrodzenie od od 3 200 PLN

Praca z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego
StPr/21/0268
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

Wykonuje prace związane z segregowaniem (brakowaniem) półfabrykatów na podstawie wymogów zawartych w normach międzyoperacyjnych lub w warunkach technicznych; sortuje wyroby gotowe ze szkła budowlanego, gospodarczego, kryształowego, opakowaniowego, technicznego według gatunków, na podstawie norm przedmiotowych lub warunków technicznych.
StPr/21/0272
data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021

Pracownik budowlany
20/5/2021
data rozpoczęcia pracy od
wynagrodzenie od od 3 500 PLN

Do uzgodnienia
StPr/21/0257

Pomoc w przygotowaniu posiłków
StPr/21/0258

Pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń, pośrednictwo w rejestracji pojazdów
StPr/21/0261
data rozpoczęcia pracy od 07.06.2021

wykształcenie zawodowe lub średnie związane z mechaniką, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, dobra organizacja pracy własnej, min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, zdolności manualne, zaangażowanie, odpowiedzialność i chęci do pracy, samodzielność, dokładność i skrupulatność, doświadczenie w branży motoryzacyjnej
54/4/2021
data rozpoczęcia pracy od 03.05.2021

zarządzanie podległym zespołem, analizowanie stanów magazynowych, planowanie dostaw, nadzór nad poziomem zapasów bezpieczeństwa surowców i wyrobów gotowych, nadzór nad wszelkimi działaniami w obszarze magazynu i gospodarki magazynowej, monitorowanie stanów magazynowych, optymalizacja procesów logistycznych, przeprowadzanie inwentaryzacji, współpraca z kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu realizacji zamówień w wymaganym czasie.
53/4/2021