Zamknij

Pomoc kucharza -pizzer

Nr oferty: StPr/21/0258Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Słowackiego 41, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowaniu posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Dwie zmiany 11.00-22.00 i 14.00-22.00 Możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Słowackiego 41, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: ARTUR LORENC
    Numer telefonu: 134638580
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    obsługa klienta
    StPr/21/0276
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2021
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    do uzgodnienia
    StPr/21/0267
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Praca z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego
    StPr/21/0268
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonuje prace związane z segregowaniem (brakowaniem) półfabrykatów na podstawie wymogów zawartych w normach międzyoperacyjnych lub w warunkach technicznych; sortuje wyroby gotowe ze szkła budowlanego, gospodarczego, kryształowego, opakowaniowego, technicznego według gatunków, na podstawie norm przedmiotowych lub warunków technicznych.
    StPr/21/0272
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021

    Pracownik budowlany
    20/5/2021
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Do uzgodnienia
    StPr/21/0257

    Pomoc w przygotowaniu posiłków
    StPr/21/0258

    Pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń, pośrednictwo w rejestracji pojazdów
    StPr/21/0261
    data rozpoczęcia pracy od 07.06.2021

    wykształcenie zawodowe lub średnie związane z mechaniką, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, dobra organizacja pracy własnej, min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, zdolności manualne, zaangażowanie, odpowiedzialność i chęci do pracy, samodzielność, dokładność i skrupulatność, doświadczenie w branży motoryzacyjnej
    54/4/2021
    data rozpoczęcia pracy od 03.05.2021

    zarządzanie podległym zespołem, analizowanie stanów magazynowych, planowanie dostaw, nadzór nad poziomem zapasów bezpieczeństwa surowców i wyrobów gotowych, nadzór nad wszelkimi działaniami w obszarze magazynu i gospodarki magazynowej, monitorowanie stanów magazynowych, optymalizacja procesów logistycznych, przeprowadzanie inwentaryzacji, współpraca z kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu realizacji zamówień w wymaganym czasie.
    53/4/2021