Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/18/0381Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: sprzedaż odzieży i obuwia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Aneta Kucaba
      Numer telefonu: 134608901
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Kolporter gazetek reklamowych
      2/1/2021
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Możliwość rekrutacji na stanowiska: Operator pras, Wytłaczarkowy, Konfekcjoner, Lakiernik, Operator wózka widłowego
      1/1/2021

      OBSŁUGA URZĄDZEŃ PRALNICZYCH, PRZYJMOWANIE ORAZ ZNAKOWANIE BRUDNEGO ASORTYMENTU, DOBÓR ŚRODKÓW DO UTRWALANIA I ODPLAMIANIA KOLORÓW, DOBÓR TECHNOLOGII PRANIA ASORTYMENTU, PAKOWANIE I WAŻENIE ASORTYMENTU, MAGLOWANIE
      StPr/21/0017
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/21/0012

      Załadunek i rozładunek pieczywa
      StPr/21/0007

      StPr/21/0003

      Przygotowywanie posiłków, praca z ludźmi zarządzanie, dyspozycyjność, kreatywność
      StPr/20/0802
      data rozpoczęcia pracy od 04.01.2021
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      *Zadania osoby na stanowisku automatyka: - Kontrola pracy maszyn procesu montażu i wtrysku - Zarządzanie i konserwacja urządzeń montażowych i wtryskowych - Modyfikacje i aktualizacje programów w celu optymalizacji procesów - Szkolenia zespołu Utrzymania Ruchu z podstawowych umiejętności związanych z automatyką *Wymagania: - Min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku związanym z automatyką w zakresie utrzymania ruchu - Praktyczna znajomość systemów automatyki i budowy maszyn - Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych +Nasz klient oferuje: - Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę - Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie Kontakt: [email protected] lub 695066741
      StPr/20/0800
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      praca nad poprawą komunikacji dzieci mówiących, jak i tych, które nie mówią. Praca z wykorzystaniem alternatywnych metod komunikacji. Zajęcia indywidualn z dziećmi, logorytmika.
      StPr/20/0748
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2021
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      praca w malej grupie dla dzieci z autyzmem (4 dzieci, dwoch nauczycieli), prowadzenie zajec edukacyjnych z wykorzystaniem podstawy programowej,
      StPr/20/0749
      wynagrodzenie od od 3 280 PLN