Zamknij

Komentarz wyborczy: Tadeusz Pióro

19:12, 23.10.2018 | RED
REKLAMA

Drodzy Sanoczanie! Serdecznie dziękuję Wam wszystkim, którzy 21 października wzięliście udział w wyborach samorządowych. Spełniliśmy swój obywatelski obowiązek, biorąc w swoje ręce odpowiedzialność za przyszłość i losy naszego miasta.

Szczególne podziękowania kieruję do tych wyborców,  którzy doceniają moje działania dla dobra i rozwoju miasta, a w szczególności: budowę kompleksu basenów – 39 mln zł, autobusowego dworca multimodalnego i zakup 11 autobusów – 30 mln zł, stadionu „Wierchy” – 8 mln zł, remonty niemal setki ulic miejskich i krajowych – 50 mln zł i wiele innych inwestycji i inicjatyw na łączną kwotę 150 mln zł, a do tego realizowaną budowę obwodnicy miasta – 203 mln zł,

Przed nami druga tura wyborów. Jako Wasz burmistrz jestem pewny, że nie zawiedziecie, wszyscy pójdziecie do urn i zagłosujecie na mnie. Jeśli moja propozycja dalszego, tak dynamicznego rozwoju Sanoka, podoba się Państwu i jest dla Was atrakcyjna to proszę o głos.

Dziękuję wszystkim, którzy śledzą poczynania i osiągnięcia Rady Miasta, moje i urzędników. Przy tej okazji wspierają nas władze wojewódzkie – Urząd Marszałkowski, Urząd Wojewódzki i inne oraz władze centralne Rzeczypospolitej Polskiej.

Szanowni Państwo, jestem przekonany, że dokonacie rozsądnego i mądrego wyboru w oparciu o nasze dotychczasowe działania i sukcesy, a także propozycje na przyszłość. Wierzę, że nam wszystkim chodzi o wspólne dobro i perspektywy rozwoju Sanoka.

Tadeusz Pióro
Burmistrz Wszystkich Sanoczan

 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%