W Zagórzu bez zmian. Z naszych nieoficjalnych informacji, wynika, że Ernest Nowak dotychczasowy burmistrz pozostanie na stanowisku. Zdobył 3445 głosów, natomiast Tomasz Święch, jego kontrkandydat 1355.
BigBart23:32, 04.11.2018
I gratuluję!!!
xxx23:36, 04.11.2018
Pewnie ze gratulacje bo wiadomo z kim walczył wiec wygrana smakuje podwójnie. Esanok moze sie pakowac z Sanoka.Wynocha !!!
wyborca09:36, 05.11.2018
I co teraz zrobia ci biedni pseudodziennikarze z ekłamczuszki.pl ?!
do wyborcy jurka10:29, 05.11.2018
to samo co w innych mediach
olo14:59, 05.11.2018
Sama prawda całą dobę...
Nie pomogło blokowanie postów, pseudo dziennikarstwo i manipulowanie faktami.
Karma wraca... i wróciła...
Przewaga Pana Ernesta Nowaka i to znaczna we wszystkich 8 obwodach wyborczych mówi sama za siebie.
Gratulacje i szacun.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz