Kandydatka Komitetu Wyborczego Wystarczy Chcieć - Magdalena Gajewska została nowym wójtem gminy Zarszyn. Zastąpi na tym stanowisku rządzącego gminą od 20 lat Andrzeja Betleja.
GŁOSY:
XXX23:37, 04.11.2018
Jak widać wyborcy postawili na młodość ( w tym przypadku tez na urodę ) i chwała im za to.
Bleck23:53, 04.11.2018
PO prostu nie opłaca się startować z listy PIS, trzeba było Panie Betlej startować ze swojego komitetu.
Ewa00:37, 05.11.2018
Pani Magdalena jest bardzo ambitną osobą, chce zmian dla gminy Zarszyn, zależy jej na ludziach i zmianach, a nie na kasie we własnej kieszeni i układzikach. Zarszyn jeszcze nie wie jak dobrą decyzję podjął. Pani Magdaleno powodzenia !!!
Irwin00:46, 05.11.2018
Serdecznie gratulujemy!
Adi06:35, 05.11.2018
Myślę że wybory rozstrzygnięły by się w 1 turze dla obecnego Wójta, gdyby zachował się jak w latach poprzednich. A po 2 to porażkę zapewnili mu Kuchcinski, Żońca no i Pieszczocha. Gratuluję Nowej Pani Wójt i dziękuję poprzednikowi
baca13:43, 05.11.2018
w przyszłym roku pogoni sie jeszcze to dziadowstwo do sejmu i bedzie spokój
kiszka13:58, 05.11.2018
ale pisdziejstwo dostało po ryju ! ! ! niech sobie fotografie z naczelnikiem Panstwa przybijaja do politycznej trumny. A do gminy Zarszyn zabronic przyjazdu kopylaka
Mariusz 09:05, 06.11.2018
jak łatwo pisać anonimowe komentarze . większość to po prostu tchórze . Pani Magdzie gratulacje /.
Twój dawny wyborca08:09, 29.05.2020
Na stare lata chłopu odebralo rozum. Ha ha ha
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz