Zamknij

Zaspałeś na Mikołajki? Podpowiemy, co kupić

00:01, 03.12.2021 | .
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Mikołajki już w najbliższy poniedziałek (6 grudnia). Wciąż nie masz prezentu dla swoich pociech? Zaskocz ich... wiadomością do Mikołaja. 

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z tradycją 6 grudnia w Polsce to dzień św. Mikołaja. 

Podczas Mikołajek bardzo często dajemy sobie prezenty i upominki, ale ich dobór potrafi spędzić sen z powiek. Mamy jednak pomysł na prezent, który będzie wielki zaskoczeniem - to list... od Mikołaja. 

Będzie to wyjątkowa niespodzianka w grudniowy poranek i sprawi, że każdy poczuje magię świąt. 

Dotrze on pocztą tradycyjną na wskazany adres. W takim liście możesz napisać wszystko to, co chcemy powiedzieć, a z jakichś powodów nie potrafimy tego zrobić. Psychologowie potwierdzają, że korespondencja z pochwałami jest doskonałym sposobem na budowanie poczucia własnej wartości - w szczególności u najmłodszych. 

List spełnia funkcję wychowawczą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Święty Mikołaj upomniał malucha by zjadał całe posiłki, przypomniał nieco starszym, że sprzątanie własnego pokoju jest koniecznością.

Personalizowany list sprawi odbiorcy dużo radości. 

List od Mikołaja ‒ jak to działa?

List możesz przygotować samodzielnie, ale możesz również wybrać jeden z wzorów na specjalnej stronie internetowej. Dzięki Elfi znajdziesz wiele propozycji. Znajdziesz tam gotowe projekty, które możesz dowolnie przerabiać. Możesz zmienić kilka akapitów, a możesz tylko dodać dane osoby, którą chcesz obdarować. 

Zamawiając list na stronie Elfi otrzymujesz możliwość wysłania go w pięknej kopercie, z ręcznie odciśnięta, złotą pieczęcią. Wysyłka jest realizowana na cały świat. 

A może wideo? 

Dla swojego malucha możesz przygotować także wiadomość wideo. W kilka minut spersonalizujesz filmik, dodasz własny przekaz, dołączysz zdjęcia, które następnie w krótkim czasie otrzymasz na maila. Film możesz pobrać lub obejrzeć online. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%