Zamknij

Kompleks sportowo-rekreacyjny otwarty! 

12:22, 29.07.2022 | .
Skomentuj UM w Sanoku
REKLAMA

Zaniedbane dotąd tereny nad Sanem przy ulicy Białogórskiej zyskały nowy wizerunek. 

Do dyspozycji są trzy boiska, korty tenisowe, pole do minigolfa, miasteczko ruchu rowerowego wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym, zamontowane są stoliki do szachów, stoły do piłkarzyków. - Na urządzenia w skateparku młodzież musi jeszcze poczekać i uzbroić się w cierpliwość, gdyż  zgodnie z planem powinny zostać zamontowane na początku września. Zdecydowaliśmy się na oficjalne otwarcie jeszcze przed ostatecznym zakończeniem montażu urządzeń, gdyż tak duże było zapotrzebowanie na użytkowanie tej infrastruktury. A wakacje są najlepszym do tego czasem. Informuję jednocześnie, że na obiekcie jest zamontowany monitoring, dzięki czemu dbamy o bezpieczeństwo osób korzystających z tej infrastruktury oraz porządek - powiedział Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka. 

Cały projekt o wartości 8 mln. zł jest sfinansowany z rządowego programu Funduszu Inicjatyw Lokalnych dedykowanego gminom górskim. - Przed nami ostatni etap realizacji tego projektu i budowa ścieżki pieszo-rowerowej, której dokumentację już mamy opracowaną, czekamy jedynie na ostatnie zezwolenia na budowę - poinformował burmistrz Matuszewski. 

Źródło: Oficjalny profil burmistrza Sanoka Tomasza Matuszewskiego/Facebook.com  

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SanoczankaSanoczanka

0 1

Wreszcie ta ulica wygląda porządnie. Pomysł na wykorzystanie tego miejsca znakomity. Gratulacje dla Burmistrza. 19:04, 31.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%