Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Handlowiec ? branża automotive (4200 ? 7000 zł brutto + prowizja i bonusy)

Data dodania: 2020-01-12 22:19:15ID: 1841

[email protected]

Obecnie poszukujemy:
Specjalisty ds. sprzedaży z branży automotive z językiem angielskim lub niemieckim
Miejsce pracy: Sanok + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski

Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy:
? Umowę o pracę ? poszukujemy kogoś do stałej współpracy
? Godziny pracy do uzgodnienia (możliwość stałych godzin, zadaniowego trybu pracy lub elastycznych godzin pracy)
? Profesjonalne, dwuetapowe szkolenie: początkowo w Polsce, następnie wyjazd do Niemiec
? Wynagrodzenie podstawowe w przedziale od 3000 zł brutto +40% stałej premii do 5000 zł brutto + 40% stałej premii
? Indywidualnie ustalana prowizja - % od zysków lub progi realizacyjne
? Dodatki finansowe za staż pracy
? Bonus absencyjny
? Nagrody jubileuszowe
? Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop oraz samochód z możliwością użytku prywatnego
? Prywatna opieka medyczna ? Pakiet Medyczny z PZU
? Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
? Realne możliwości związane z awansem w strukturach firmowych

Jasny zakres obowiązków:
? Pozyskiwanie oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami firmy poprzez bezpośrednią sprzedaż produktów
? Przygotowanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta oraz wsparcie na poziomie odpowiednich rozwiązań
? Negocjacje handlowe oraz zawieranie umów, a także prowadzenie dokumentacji handlowej

Jeśli:
? Posiadasz doświadczenie sprzedażowe w branży automotive
? Twój język angielski lub niemiecki umożliwia swobodną komunikację
? Posiadasz prawo jazdy kat. B, a także jesteś osobą dyspozycyjną do odbycia szkolenia w Niemczech

To czekamy właśnie na Ciebie!

Prześlij nam swoje Cv na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).