Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Operator CNC (do przyuczenia na programistę CNC)

Data dodania: 2020-02-13 17:02:14ID: 1889

[email protected]

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista CNC
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W PRACY JAKO PROGRAMISTA CNC!! WSZYSTKIEGO SIĘ NAUCZYSZ
Miejsce pracy: Sanok
Opis stanowiska:
? Projektowanie i programowanie szablonów kontrolnych, narzędzi oraz oprzyrządowania dla produkcji przy użyciu CAD Catia v5 oraz EdgeCAM
? Planowanie produkcji na maszynach CNC (maszyny 3 osiowe)

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
? Znajomość rysunku technicznego
? Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Mile widziane:
? Doświadczenie w pracy jako Operator maszyn CNC
W zamian otrzymasz:
? Umowę o pracę ? poszukujemy kogoś do stałej współpracy
? Praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku: 6:50 - 14:50 / 14:50 - 22:50
? Wynagrodzenie podstawowe w przedziale od 3000 brutto do 4200 brutto
? Dodatki finansowe za staż pracy
? Bonus absencyjny
? Nagrody jubileuszowe
? Prywatna opieka medyczna ? Pakiet Medyczny z PZU
? Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
? Realne możliwości związane z awansem w strukturach firmowych

Prześlij nam swoje Cv na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).