Zamknij

Promuj to ogłoszenie

POSZUKIWANY Programista CNC do przyuczenia! - Nie wymagamy doświadczenia

Data dodania: 2020-03-16 17:26:08ID: 1941

[email protected]

Jeśli nie posiadasz doświadczenia na stanowisku Programisty CNC, to nie masz się czym martwić!
Wystarczy że nie masz problemów z rysunkiem technicznym oraz potrafisz posługiwać się narzędziami pomiarowymi, a także znasz oprogramowanie CAD Catia v5 oraz EdgeCAM!
Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Programista CNC do przyuczenia
Miejsce pracy: Sanok
Zakres obowiązków:
? Znajomość rysunku technicznego
? Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Warunki zatrudnienia
? Umowę o pracę ? poszukujemy kogoś do stałej współpracy
? Praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku: 6:50 - 14:50 / 14:50 - 22:50
? Wynagrodzenie podstawowe w przedziale od 3000 brutto do 4200 brutto
? Dodatki finansowe za staż pracy
? Bonus absencyjny
? Nagrody jubileuszowe
? Prywatna opieka medyczna ? Pakiet Medyczny z PZU
? Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
? Realne możliwości związane z awansem w strukturach firmowych

Prześlij nam swoje Cv na adres: [email protected]