Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierownik działu utrzymania ruchu

Data dodania: 2020-03-25 19:24:50ID: 1956

508Pokaż numer[email protected]

Firma produkcyjna, zajmująca się wyrobem formowych części gumowych stosowanych w branży Automotive poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

KIEROWNIKA UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:
? Kierowanie działem utrzymania ruchu ? zespół 5-10 pracowników
? Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
? Organizacja i nadzór napraw oraz konserwacji profilaktycznych na wydziale produkcyjnym
? Współpraca z działem produkcji, kierownikiem projektu oraz działem zakupów pod kątem konsultowania uruchomienia nowych procesów technologicznych
? Prowadzenie dokumentacji dot. maszyn, urządzeń oraz przygotowanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
? Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów

Niezbędne kwalifikacje:
? Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
? Znajomość pracy zgodnie z zastosowaniem norm IATF 16949
? Znajomość metodologii prawidłowego utrzymania maszyn
? Wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, robotyki
? Uprawnienia SEP z kat. E i D
? Umiejętność zarządzania zespołem
? Znajomość j. angielskiego na poziomi B1 w mowie oraz piśmie

Pracodawca w zamian za Twoje doświadczenie oferuje:
? Umowę o pracę
? Wynagrodzenie w wysokości 7500 brutto
? Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
? Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
? Możliwość korzystania ze szkoleń branżowych

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).