Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Data dodania: 2020-06-23 14:50:22ID: 2071

883Pokaż numer[email protected]

Firma Makfood food service zajmujaca sie zaopatrzeniem punktów gastronomicznych poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego. Teren pracy 1/2 województwa podkarpackiego ( Jasło, Krosno, Sanok, Przemyśl, Gorlice). Mile widziane osoby z doświadczeniem w szeroko pojętej gastronomii lub doświadczeniem w pracy jako handlowiec lecz nie jest to konieczne. Naszym celem jest stworzenie działu sprzedaży który prężnie i dynamicznie będzie rozwijał sprzedaż oraz cała firme. Szukamy osoby która tak jak my połknie przysłowiowego bakcyla i będzie z nami rozwijała sprzedaż. Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie cv lub kontakt telefoniczny.

ZADANIA

? efektowne pozyskiwanie nowych klientów
? utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami
? realizacja zadań oraz planów sprzedaży wyznaczanych przez przełożonego
? bieżące raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi standardami w firmie
? współpraca z poszczególnymi działami w firmie
? kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
? analiza działalności konkurencji na swoim terenie

WYMAGANIA

? zdolności negocjacyjne i interpersonalne
? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
? pozytywne nastawienie, entuzjazm
? umiejętności budowania pozytywnych relacji
? łatwość nawiązywania kontaktów
? dobra organizacja własnej pracy
? prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

? umowę o pracę lub samozatrudnienie
? atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
? niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
? niezbędne szkolenia
? pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
? pracę w młodym, dynamicznym zespole handlowców

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected]
lub kontakt telefoniczny: Adrian Lackosz 883-994-609