Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik dozoru Bukowsko

Data dodania: 2021-03-15 12:58:15ID: 2589

785Pokaż numer[email protected]

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Miejsce wykonywania pracy - Pracownik dozoru Bukowsko

Opis stanowiska:

- dozór obiektu budowlanego - gazociągu

- praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 2800 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych:

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15