Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Cieśla, Pomocnik

Data dodania: 2021-07-07 00:56:26ID: 2988

146Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma Holzbau Büker GmbH poszukuje do pracy osób na stanowiska: Cieśla, Pomocnik

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 1024

Miejsce pracy: 79356 Eichstetten
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: stolarka drewniana, deskowanie dachu, izolacja dachu, izolacja termiczna, budownictwo drewniane i szkieletowe.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- sprawność fizyczna
- samodzielność, niezawodność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 12.85-15.85 ? brutto Pomocnik
15.70-18.70 ? brutto Cieśla
- praca od poniedziałku do czwartku (7.00-16.45) oraz w piątek (7.00-12.30)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20