Zamknij

Halo Obiad - catering palce lizać!

14:36, 15.04.2019 | RED

Planujesz imprezę okolicznościową lub spotkanie firmowe? A może chcesz zrobić komunię lub chrzest? Zapraszamy do skorzystania z cateringu Halo Obiad!

Halo Obiad to również miejsce w którym można smacznie zjeść, odpocząć podczas długiej trasy czy po codziennym zabieganiu. Wypić świeżo zmieloną, aromatyczną kawę, zamówić obiad z dowozem do dowolnego miejsca,  jak również zaplanować z nami imprezę - my ją przygotujemy, dania dowieziemy na miejsce, obsłużymy i pozostawimy po sobie jedynie zadowolenie Naszych Klientów :)

Więcej szczegółów na naszej stronie: www.haloobiad.pl

 

(RED)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone