Zamknij

Charytatywnie dla podopiecznych hospicjum

12:33, 19.04.2019 | RED
Skomentuj
REKLAMA

25 kwietnia w Sanockim Domu Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. O godzinie 18 rozpocznie się charytatywny koncert połączony z licytacją przedmiotów, z których dochód zostanie przekazany na zakup sterylizatora do sprzętu dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Sanoku. 

Zakład Opiekuńczo-Pielęgnacyjny istnieje od ponad 10 lat. Ośrodek prowadzi sanockie koło Towarzystwo imienia Brata Alberta w Sanoku. Jednocześnie może opiekować się 30 pacjentami. Przez cały czas wszystkie łóżka są zajęte, a w kolejce czekają kolejne potrzebujące osoby. Trafiają tu m.in. nieuleczalnie i ciężko chorzy ludzie. Aby móc zapewnić im odpowiednią opiekę, potrzeba nowoczesnego i często kosztownego sprzętu. 

Aktualnie najpilniejsza potrzeba do sterylizator do sprzętu. Koszt najtańszego to około 14 tysięcy złotych. - Startujemy od zera, musimy zebrać całą kwotę. Podczas koncertu będziemy licytować wiele cennych przedmiotów, w tym między innymi niespodziankę podarowaną nam przez prezydentową Agatę Dudę, a do tego sporo rękodzieła, m.in. obrazów i ikon przekazanych przez artystów z regionu oraz bony na usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy - mówi Alicja Kocyłowska, szefowa Towarzystwa im. Brata Alberta w Sanoku. 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18. W programie oprócz wspomnianych już licytacji zaplanowano koncert Zespołu Wokalnego SOUL i Formacji Tanecznej Flamenco. 

Patronat nad wydarzeniem objął portal isanok.pl i TV Galicja.

25 kwietnia, Sanocki Dom Kultury, godzina 18. 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

Anna Anna

3 2

Pomoc tym w potrzebie to lepszy pomysl niz budowac pomniki, kaplice. Bogu nic nie trzeba,
on ma WSZYSTKO. Lepiej przeznaczyc czas i sile na bliznich w imieniu Boga. 14:22, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bmbm

0 1

A zdjęcie pana M.aktualne? 15:59, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QbaQba

3 1

Może podopieczni - ci, którzy mogą, mają chęci, są w stanie - spróbują sami zarobić na ten - jakże potrzebny sprzęt? Można np. zamiatać ulice, posprzątać brzegi Sanu....a zarobiony grosz przeznaczyć na sprzęt. Dość żebrania i wymyślania, bo potrzeby mają charakter nieograniczony! To nie potrzeby - to zachcianki! 18:00, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZenekZenek

2 0

Co to jest 14 tys.? Jak to się ma do 2,5 mln które zbiera jedna z sanockich parafii - Ogłoszenia parafialne - organy za 2,5 mln (patrz youtube) 18:04, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szacunek! Szacunek!

0 0

Pani prezydentowa dała prezent a na Pani przed nazwiskiem nawet nie zasluzyla? 08:41, 23.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA