Zamknij

Zatankował dwa BMW i uciekł nie płacąc

13:12, 21.05.2019 | RED
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który zatankował paliwo do dwóch bmw, oba samochody odjechały ze stacji bez uregulowania rachunku. Za kierownicą jednego z aut siedziała żona 38-latka, która nie wiedziała, że mąż nie zapłacił za paliwo. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

 

Dwa tygodnie temu, oficer dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że na stacji paliw w Brzozowie doszło do kradzieży paliwa. Ze zgłoszenia wynikało, że na stację przyjechały dwa bmw, kierowca jednego z nich wysiadł i zatankował oba auta, za kierownicą drugiego siedziała kobieta. Następnie oba bmw odjechały. Łączna kwota, którą powinien uiścić sprawca kradzieży paliwa, to 620 zł.

O tym zdarzeniu zostały powiadomione policyjne patrole, które tego dnia pełniły służbę na terenie powiatu brzozowskiego. Ponadto dyżurny przekazał innym jednostkom policji komunikat o tym przestępstwie, podając dokładne rysopisy sprawców.

Dzięki współpracy funkcjonariuszy, policjanci z posterunku w Błażowej ustalili dane mężczyzny, który dopuścił się tego przestępstwa. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna najpierw zatankował pierwsze bmw, którym kierowała jego żona, a następnie drugie, którego sam był kierowcą. 38-latek przekazał żonie, że idzie zapłacić za paliwo, jednak tego nie zrobił. Kobieta, nie będąc niczego świadoma, odjechała ze stacji.

38-latek usłyszał zarzut kradzieży, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Ponadto w toku prowadzonych czynności okazało się, że bmw, którym kierował mężczyzna, miało założone zagraniczne tablice rejestracyjne, które pochodziły z innych samochodów przywożonych przez niego z zagranicy.  

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Uhu-huUhu-hu

0 1

A czemu to się dziwić. Jeździ bmw i wszystko jasne. 18:45, 23.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz