Zamknij

Medale ME dla Samurai z Sanoka

02:12, 04.09.2019 J.P Aktualizacja: 02:13, 04.09.2019
Skomentuj

W dniach 26-31 sierpnia 2019 r. Odbyły się Mistrzostwa Europy w kickboxingu dzieci i młodzieży. Wśród reprezentujących Polskę w formule K-1 Rules nie zabrakło zawodników Samuraj Trans-San Sanok- Miłosza Barana w kategorii 67 kg oraz Adama Tutaka który ze względu na przekroczenie wieku tuż przed ME musiał startować wśród juniorów starszych i w kategorii 84 kg.

Miłosz Baran pokonał kolejno zawodników z Mołdawii i Rosji meldując się w finale turnieju gdzie po wyjątkowo wyrównanej walce niestety musiał uznać wyższość zawodnika z Serbii zabrakło doświadczenia jednak nie zmienia to faktu ze Miłosz został wice mistrzem Europy juniorów w K-1 Rules ! To 3 wicemistrzostwo Europy zawodnika z klubu Samuraj Trans-San Sanok! Adam Tutak ze względu na mniejsza ilość zawodników w kategorii 84 kg przegrał w przed czasem walkę półfinałową z zawodnikiem z Mołdawii który później został Mistrzem Europy ( pokonując w finale innego zawodnika z Polski i tu o mało nie zakończył walki przed czasem ) zaznaczamy ze jest to pierwsza przegrana Adama Tutaka na ringu jednak ze starszym i dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem. Samuraje wracają z ME z dwoma medalami srebrnym i brązowym! Są to kolejne trofea Samurai w tym roku po zdominowaniu w swoich kategoriach wagowych formuły low-kick i k-1 Rules oraz zdobyciu dwóch Pucharów Świata! Czekamy na kolejne starty.