Zamknij

Noc Bibliotek 2019 w Bibliotece Gminnej w Pisarowcach

08:59, 08.10.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

   Biblioteka Gminna w Pisarowcach wraz z swoimi młodymi czytelnikami 5 października, w sobotę w godzinach od 18.00 do 22.00 włączyła się w ogólnopolską NOC BIBLIOTEK 2019, podczas której gościem specjalnym dzięki multimediom był kabaret HRABI ze specjalnym programem.

    Uczestnicy spotkania w Pisarowcach, tak jak w całej Polsce dzięki przesłanym przez organizatorów materiałom mogli wspaniale się bawić Flirtem Literackim i zgodnie z tegorocznym hasłem „ZNAJDŹMY WSPÓLNY JĘZYK” zagrać w kilka gier oraz pooglądać film „Ptyś i Bill”. Na pamiątkę czterogodzinnej fantastycznej zabawy, każdy uczestnik otrzymał specjalnie dedykowane na ten dzień zakładki do książek oraz naklejki, a w zasobach bibliotecznych pozostały przekazane książki dla najmłodszych.

    NOC BIBLIOTEK to wielkie święto bibliotek i czytania, bo ta ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób ma zachęcić do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. 

Dlatego wszystkich ... małych i dużych ... zapraszamy do Biblioteki Gminnej w Pisarowcach - tu oprócz książek, planszówek i multimediów oraz różnych warsztatów, w czwartki o godz.19.00 czeka na Was instruktor i zajęcia z AEROBIKU :-)

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz