Zamknij

Lesko stawia na sporty ekstremalne - Super OES 2019

20:56, 08.10.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Czy Gmina Lesko może znaleźć się na rajdowej mapie naszego kraju? Od ostatniej niedzieli, 6 października, dzięki bardzo dobrej współpracy z Automobilklub Stomil w Dębicy już tak! 

Kolejny raz pokazaliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych, a otwarcie się na nowe pomysły przynosi nam promocję nie tylko w naszym województwie, ale i poza nim. Takie wydarzenia to także duży krok w rozwoju naszego miasta i okolicznych sołectw, a tego od lat było nam potrzeba – mówi Adam Snarski Burmistrz Leska. Już dziś możecie być Państwo pewni, że z rajdowymi zmaganiami spotkamy się za rok i to w rozbudowanej formie – dodaje.

Niedziela, choć zimna i deszczowa dostarczyła nam solidnej dawki adrenaliny, która sprawiła, że na trasie Jankowce – Lesko było momentami naprawdę gorąco. Nie wszystkim z 35 załóg udało się ukończyć OES, jednak każdej, niezależnie od miejsca należą się słowa uznania za walkę i odwagę, jakiej w sportach motorowych niezmiernie potrzeba. Gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach, życzymy dalszych sukcesów i samych bezpiecznych przejazdów podczas kolejnych rajdów, a kibicom dziękujemy za bezpieczny doping na trasie. 

Niedzielny OES był 5 Rundą Mistrzostw Galicji 2019, a zarazem jedną z rund Pucharu Automobilklubu z Dębicy.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć, prezentującej klasyfikację końcową oraz niedzielne zmagania podczas „Lesko Super OES 2019”:

https://isanok.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/21973_lesko_super_oes_2019.html

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone