Zamknij

Prestiżowe nagrody dla Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku

15:55, 02.12.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Miło nam poinformować, że Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku stało się w ostatnich dniach laureatem dwóch prestiżowych nagród.

W dniu 28 listopada po raz siedemnasty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – najważniejsze nagrody w branży turystycznej. Polska Organizacja Turystyczna podczas uroczystej gali w Warszawie wyróżniła 13 produktów turystycznych.

W kategorii na najlepszy produkt turystyczny 2019 roku zwyciężył Park Etnograficzny Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Celem konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej Polski. POT nagradza produkty, które wyróżniają się na tle branży i dają turystom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

Turystyka w Polsce jest w rozkwicie. W dużej mierze jest to zasługa zarządców produktów turystycznych, w tym naszych dzisiejszych laureatów. Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie i ciężką pracę. Dzięki Wam nasz kraj ma jeszcze więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy – mówi minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Kolejna nagroda została przyznana 30 listopada w Janowie Podlaskim.

Kapituła Konkursu Ambasador Wschodu w kategorii turystyka główną nagrodę przyznała Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Jak podają organizatorzy Ambasadorem Wschodu jest ten, który: „to co robi jest unikatowe, kreatywność to jego drugie imię ,jest wizytówką swojej Małej Ojczyzn, myśli globalnie, działa lokalnie, w jego duszy gra wschodnia nuta”.

Jest dla nas dużym sukcesem, że praca włożona w rozwój i uatrakcyjnienie oferty Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku jest dostrzegana i nagradzana.

Marcin Krowiak 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz