Zamknij

Dziś ogólnopolskie działania policyjne Truck & Bus

12:07, 12.02.2020 | K.S
Skomentuj podkarpacka policja
REKLAMA

Dziś policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „TRUCK & BUS”. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

W ramach działań będą sprawdzać w szczególności: stan techniczny i wyposażenie pojazdów oraz sposób mocowania ładunków, czas pracy kierowców oraz sposób przewożenia osób i rzeczy.

Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL (dawniej TISPOL) – międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające policje ruchu drogowego.

Pamiętajmy!

Partnerstwo na drodze, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, prowadzi do zwiększenia także naszego bezpieczeństwa.

BRD KGP

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

TIRY NA TORYTIRY NA TORY

1 0

Kiedy w koncu i w Polsce acznie sie wozic wszytko co mozliwe koleja a nie drogami - ktorych zreszta w Polsce mamy za malo!!!! 16:52, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jeżdzę maluchem z LPJeżdzę maluchem z LP

1 0

A czemu nie przeprowadzacie testów spalin??? 50% pojazdów od ręki byłoby do złomowania. Wszelkie tażany, stop *%#)!& i inne szwagry jeżdżą starociami, jak za nimi jedziesz to świata nie widać... 10:28, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz