Wiadomości

Zamknij

Tym razem 21 pluszaków ruszy na ratunek!

K.S 12:48, 13.02.2020
Skomentuj  Tym razem 21 pluszaków ruszy na ratunek! Szkoła Podstawowa w Ropience/FB

Ponad dwadzieścia pluszaków dla małych pacjentów przekazali uczniowie ze szkolnego koła PCK Szkoły Podstawowej w Ropience w ramach akcji „Misie ruszają na ratunek”. Kolorowe maskotki będą towarzyszyć ratownikom z Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku podczas wizyt u najmłodszych.

To już trzecia tego typu akcja, której celem jest zbiórka pluszowych miśków, które są następnie przekazane do ratowniczych służb medycznych. Ratownicy dzięki pluszakom przełamują bariery spowodowane strachem i cierpieniem, a to ułatwia im kontakt z dzieckiem.

- Widok kolorowej zabawki powoduje uśmiech na twarzy małego pacjenta, mimo tego, że znajduje się on w trudnej i niezrozumiałej dla niego sytuacji. Dodatkowo maskotki pozwalają odwrócić uwagę dziecka od czynności medycznych, które są wykonywane przez ratowników – informują organizatorzy akcji.

Tym razem podczas akcji udało się uzbierać 21 maskotek, które jak informują organizatorzy sprawią maluchom trochę radości w tych trudnych chwilach.

(K.S)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%