Zamknij

Sanok. Otwarcie Miniskateparku - zakończenie wakacji na sportowo!

08:31, 26.08.2020 | MF
Skomentuj
REKLAMA

Oficjalne otwarcie Miniskateparku na zakończenie wakacji

Już w najbliższą sobotę 29 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się oficjalne otwarcie Miniskateparku przy ul. Mickiewicza. Będą mu towarzyszyły imprezy sportowe, aktywizujące całe rodziny.  Zapraszamy miłośników dwóch kółek, deskorolek i hulajnóg. Wymagane jest posiadanie własnego sprzętu. Przewidziano m.in. konkursy z nagrodami dla dzieci w wieku powyżej 12 roku życia. Będzie przejazd rowerami na czas. Młodzi sanoczanie zaprezentują popisową jazdę i akrobacje na nowo powstałym obiekcie. Starsi spróbują swoich sił w przejeździe hulajnogami elektrycznymi i segwayami. Imprezę uatrakcyjnią występy zespołu akrobatycznego Spartanie oraz pokaz grupy break-dance.

Impreza odbędzie się w ramach realizacji projektu pn. „Aktywni na Szlaku Ikon – rowerem z Sanoka do Humennego” Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 – 2020, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zapraszamy na sportowe zakończenie wakacji!

Organizatorzy proszą o przestrzeganie procedur dotyczących przestrzegania reżimu sanitarnego w związku z ogłoszonym stanem epidemii na terenie RP, obowiązujących podczas imprezy sportowej, przede wszystkim o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek i częstą dezynfekcję rąk.

 

 

Źródło: Biuro Burmistrza Miasta Sanoka/materiały nadesłane

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

max00max00

1 0

Dawno nie widziałem tak nieczytelnego plakatu ... 13:39, 26.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz