Zamknij

Grafika Beksińskiego, pozłacana ikona, koszulka Mistrza Polski - licytuj i wspieraj WOŚP! 

19:42, 04.01.2021 | RED
Skomentuj Bieszczadzki Sztab WOŚP
REKLAMA

SANOK/BIESZCZADY. Trwają aukcje charytatywne Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji włączyło się sporo osób i instytucji, wylicytować można m.in. unikatową grafikę Zdzisława Beksińskiego, pozłacaną ikonę, sporo autorskiego rękodzieła oraz gadżety związane z WOŚP. I to nie koniec, bo na aukcjach pojawiają się kolejne przedmioty!

Aukcje, które aktualnie można licytować to m.in. certyfikowana grafika autorstwa Zdzisława Beksińskiego podarowana przez Muzeum Historyczne w Sanoku, pozłacana ikona będąca repliką XV-wiecznego Mandylionu znajdującego się w zbiorach Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, obrazy Sylwestra Stabryły, Kuby Żeligowskiego, Mateusza Kulikowskiego i Anny Marii Pilszak, oryginalna i niepowtarzalna, ręcznie wykonana biżuteria, w tym pozłacane kolczyki inspirowane ostatnim obrazem Zdzisława Beksińskiego, a także anioły wykonane przez Mieszkańców Domu Inwalidy Bezdomnego w Sanoku, kalendarze na 2021 rok i WOŚP-owe koszulki i gadżety oraz WOŚP-owe plakaty z podpisami hokeistów STS Sanok oraz koszulka podarowana przez jednego z nich, Marcina Białego, który na aukcję przekazał koszulkę, w której w sezonie 2011/2012 zdobył Mistrzostwo i Puchar Polski.  

LINK DO AUKCJI

https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Sanok?bmatch=cl-dict201214-ctx-fd-uni-1-4-1218

Aukcje Allegro WOŚP potrwają do 14 lutego. W dalszym ciągu można dołączyć do wspierania Orkiestry i przekazywać przedmioty i usługi na licytacje. Chętnych zapraszamy do kontaktu na adres [email protected].

Termin tegorocznego Finału WOŚP ze względu na pandemię i panujące obostrzenia został przeniesiony na 31 stycznia. W tym roku Orkiestra zbiera fundusze na zakup sprzętu na oddziały otolaryngologiczne.

info i zdjęcia: Bieszczadzki Sztab WOŚP 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz