Zamknij

STEFKOWA. Przebudowa mostu na DK84. Wprowadzono ruch wahadłowy [FILM]

16:57, 27.02.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj
REKLAMA

Na utrudnienia drogowe muszą przygotować się kierowcy w Stefkowej w powiecie leskim. Ze względu na przebudowę mostu wprowadzony został ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną.

We wrześniu 2020 roku, podpisana została umowa na przebudowę mostu nad rzeką Olszanką w miejscowości Stefkowa w ciągu drogi krajowej nr 84. Inwestycja obejmuje swoim zakresem rozbiórkę elementów istniejącego mostu tj. wyposażenia, częściowo ustroju nośnego i podpór, wykonanie dobudowy fundamentów, montaż nowej konstrukcji stalowej podatnej oraz całego wyposażenia części przejazdowej obiektu, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, wykonanie robót wykończeniowych, w tym zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji betonowych, obrukowanie stożków nasypu, przebudowę dojazdów do mostu z obu stron wraz z systemem odwodnienia.

Zaplanowano również budowę kanału technologicznego, przebudowę kolidujących sieci teletechnicznych oraz odtworzenie umocnienie koryta potoku pod mostem.

Ze względu na prowadzone prace na długości 670 metrów, wprowadzono lewostronne zwężenie jezdni. Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo a sygnalizowany jest za pomocą świateł. Jak informuje GDDKiA utrudnienia mogą potrwać do połowy czerwca 2021 roku.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%