Zamknij
REKLAMA

Dzień Dziecka na sanockim Rynku

08:21, 23.05.2022 | .
Skomentuj UM w Sanoku
REKLAMA

Burmistrz miasta Sanoka zaprasza najmłodszych sanoczan na sanocki Rynek 1 czerwca, by wspólnie uczcić Dzień Dziecka od godz. 10.00 do 18.00. Animatorzy miejskich instytucji: Sanockiego Domu Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Biura Wystaw Artystycznych i jednostki powiatowej Młodzieżowego Domu Kultury zadbają o to, by wszystkie dzieci miały dużo radości i zabawy.

W ofercie tegorocznych obchodów Dnia Dziecka znalazły się piknik rodzinny, pokazy filmowe, spektakl teatralny, wernisaż wystawy fotograficznej, gry, zabawy, konkursy, warsztaty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na Rynku zaplanowano m.in. warsztaty muzyczne z piosenką afrykańską, bębniarskie, plastyczne „Kolorowe miasto”, grę miejską „Koniec języka za przewodnika”, zabawy z chustą animacyjną, chodzenie na szczudłach, malowanie twarzy i pamiątkowe zdjęcie w balonie. Dodatkowo na Rynku do dyspozycji dzieci będą dmuchane urządzenia, duża i mała zjeżdżenia, basen wodny z atrakcjami, bungee run, eurobungee i suchy basen.

W godzinach od 16.00 do 17.30 na Rynku dzieci z rodzicami i opiekunami mogą wspólnie kolorować plecaki, które zabiorą ze sobą.

Na Placu św. Jana o godz. 17.30 teatr Nemo zaprezentuje spektakl teatralny pt. „Smok Wawelski”.

Dodatkowo Sanocki Dom Kultury zaprasza na seanse filmowe w sali widowiskowej o godz. 9.00 i 16.00 „Nawet myszy idą do nieba”, zaś o godz. 11.00 i 18.00 „Dogtanian. Psi muszkieter”. Bilety do nabycia w cenie 14 zł.

W galerii SDK o godz. 10.00. odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku i słuchaczy Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie.

Źródło: UM w Sanoku 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%