Zamknij
REKLAMA

Ruszył remont wodociągów na ulicy Kościuszki. Są utrudnienia w ruchu

18.46, 19.09.2022 .
Skomentuj UM w Sanoku
REKLAMA

W związku z rozpoczęciem prac związanych z przebudową sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Kościuszki nastąpi zamknięcie ruchu drogowego.

Prace będą realizowane dwuetapowo:

Etap I (od skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Sikorskiego): planowany termin realizacji od 19.09.2022r. do 07.10.2022r. – w okresie tym autobusy skierowane zostaną na objazdy ulicami Sienkiewicza i Słowackiego do świateł obok SP-2. Wyłączone z użytku będą przystanki na ul. Rymanowskiej, a uruchomiony zostanie przystanek na ul. Słowackiego – zatoka przystankowa w pobliżu SP-2. Ponadto autobusy linii „1” i „3A” jadąc od ronda Beksińskiego pojadą ul. Słowackiego, a następnie autobus linii „1” zatrzyma się przy Galerii Sanok, a autobus linii „3A” skręci w ulicę Sienkiewicza w kierunku ulicy 800-lecia (ominięcie przystanku Sienkiewicza).

Etap II (od skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Mickiewicza do skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Sienkiewicza): planowany termin realizacji od 10.10.2022r. do 30.11.2022r.

Autobusy wszystkich linii jadące od ulicy Jagiellońskiej do przystanku Kościuszki Poczta pojadą ulicami: Konarskiego – 800-lecia – Sienkiewicza. Na ulicy Kościuszki uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek w kierunku Dąbrówki na wysokości budynku Kościuszki 34.

Autobusy wszystkich linii jadące od ulicy Rymanowskiej skręcą w ulicę Sienkiewicza – w miejsce przystanku Kościuszki SDH zatrzymywać się będą na przystanku Sienkiewicza – a następnie powrócą na swoją trasę.

Autobusy linii 7 w kierunku Stróżowska od ulicy Traugutta pojadą ulicami: Staszica – Dmowskiego – Rymanowska do ulicy Sienkiewicza i dalej po swojej trasie (ominięcie przystanków Wierchy i Mickiewicza Park). W kierunku Wójtostwo od ulicy 800-lecia pojadą ulicami Sienkiewicza – Słowackiego (przystanek Galeria Sanok) do ulicy Piłsudskiego i dalej po swojej trasie.

Autobusy linii 1 w kierunku Wójtostwo od ulicy Mickiewicza (przystanek Park) pojadą ulicami: Kościuszki – Grzegorza z Sanoka – Piłsudskiego (przystanek Piłsudskiego) – Mickiewicza – Staszica do ulicy Traugutta i dalej po swojej trasie (ominięcie przystanków Kościuszki Poczta, Rymanowska i Dmowskiego).

Objazdy obowiązywać będą do czasu zakończenia robót.

Źródło: UM w Sanoku 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Marek Marek

0 0

Szkoda, że tego remontu nie wykonali przed remontem drogi. Teraz będą nieustannie łatać dziury, a my odbiorcy wody słono za za to płacić. 15:00, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%