Zamknij

Ostatni dzień Mistrzostw Polski w Kickboxingu+ ZDJĘCIA+ FILM

02:37, 29.04.2019 | A.O
REKLAMA
Skomentuj

Za nami ostatni i najważniejszy    dzień Mistrzostw Polski w Kickboxingu, które odbyły się w Sanoku. Zakończenie  pełnego emocji weekendu  nie tylko dla fanów tego sportu, ale także dla sanoczan i przybyłych gości. To pierwsze mistrzostwa w Sanoku  w tej dziedzinie sportu. 

Na gali wystąpiło 18 uczestników. Każdy pojedynek  budził wielkie emocje wśród widzów, ale największe poruszenie na sali wywołała walka sanockiego championa- Kamila Rościńskiego, zawodnika klubu Samuraj Sanok. Sanoczanin zmierzył się z Wojciechem Kazieczko (Funfit Boxing Team Zielona Góra). Walka była bardzo zacięta, a tłum ochoczo dopingował sanockiego sportowca. Pomimo zaciętej walki sędziowie uznali, że zwyciężył  Wojciech Kazieczko. 2 miejsce w kategorii K-1 senior -67kg przypada Kamilowi Rościńskiemu

 

?

 

 

 

Wyniki mistrzostw

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
Patryk Proszek (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
Karol Grzesiuk (FIGHTGYM GDYNIA)
Armen Avagyan (FIGHTGYM GDYNIA)
Kryspin Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
Daniel Szych (Fight Gym Lublin)


K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
Mariusz Skupin (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań)
Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
Łukasz Podstawski (KS OYAMA Rzeszów)
Damian Biłas (KS OYAMA Rzeszów)


K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Szczepan Stawiarski (Palestra Warszawa)
Daniel Bralewski (Palestra Warszawa)
Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Mateusz Janur (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Tomasz Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
Mateusz Kopeć (Paco Team Mysłowice)
Dominik Bala (Legion Głogów)


K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
Rafał Kamiński (KICKBOXING TEAM SEJNY)
Szymon Maj (KS FUX Zabrze)
Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Alan kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
Emil Witkowski (AZS Politechnika Warszawska)


K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Kacper Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Bartosz Guz (Fight Gym Lublin)
Daniel Strzemiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Michał Burdan (Palestra Warszawa)
Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Mateusz Cimochowski (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)


K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
Maciej Markowski (Palestra Warszawa)
Rafał Kosiarski (FIGHTER Nowa Sól)
Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
Szymon Klimowicz (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
Patryk Ludorf (KICKBOXING TEAM SEJNY)
Jacek Rzepecki (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa)


K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Wojciech Kazieczko (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
Paweł Józefowicz (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
Mikołaj Kopaniszyn (Palestra Warszawa)
Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Mateusz Dąbrowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)


K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
Rafał Cyrankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
Radosław Nowak (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
Jakub Ogryzek (KSW Sokół Jarosław)


K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
Mariusz Lach (Legion Głogów)
Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Norbert Piotrowski (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
Krystian Bernatowicz (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
Piotr Kwiatkowski (KO Team Otwock)
Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)


K1 Rules / Senior [m] / -57kg
Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
Przemysław Kmiecik (Fight Gym Lublin)


K1 Rules / Senior [m] / -54kg
Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
Wojciech Sanecki (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)


K1 Rules / Senior [k] / -70kg
Karolina Dziedzic-Gruszowska (UKS Diament Pstrągowa)
Paulina Ludviček (KS Gym Fight Wrocław)
Natalia Panas (Palestra Warszawa)


K1 Rules / Senior [k] / -65kg
Magdalena Rak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)


K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Dagmara Hojnowska (KS Gym Fight Wrocław)
Joanna Pawlik (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Aleksandra Piętka (KT Legia Warszawa)


K1 Rules / Senior [k] / -56kg
Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa)
Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
Barbara Nalepka (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
Aneta Kopeć (Samuraj Sanok)
Alicja Rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)


K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
Karolina Rozyn (Fight Gym Lublin)


K1 Rules / Senior [k] / -48kg
Dagmara Tchorek (Palestra Warszawa)
Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin (Wołomin)
Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
Damian Inglot (Samuraj Sanok)
Wiktor Bławat (FIGHTGYM GDYNIA)
Dawid Tomczak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Hubert Izydorkiewicz (Striker Turek)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
Bartosz Dołoto (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Mikołaj Snopek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Bartosz Gocel (Viktoria Szydłowiec)
Adrian Gwadera (Gladiators Kick boxing Bełchatów)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
Karol Kwiatek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
Kacper Zaborski (Viktoria Szydłowiec)
Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Tomasz Lasota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
Marcin Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
Norbert Robak (Fight Gym Lublin)
Dawid Szwagierek (Ragnarok Białystok)
Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Miłosz Hołodniuk (Puncher Wrocław)
Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
Dawid Trepczyński (ASW Fighter Mogilany)
Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Rafał Kuźma (KSW Sokół Jarosław)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
Dawid Ruszkowski (MLKS Spider Złotów)
Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)


K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
Filip Lis (Palestra Warszawa)


K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)


K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
Nikola Błąkała (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Iza Wołos (KICKBOXING TEAM SEJNY)
Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)


K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)

 

K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
Aleksandra Polińska (Ragnarok Białystok)
Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Julia Adamczewska (KS Czerwony SMOK Poznań)
Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)


K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
Aleksandra Białek (Legion Głogów)
Sandra maria Sidorowicz (KS Gym Fight Wrocław)


K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
Natalia Wajman (Legion Głogów)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
Adam Tutak (Samuraj Sanok)
Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
Malek Shibli (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
Hubert Nowak (SKF Boksing Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
Hubert Tarka (Viktoria Szydłowiec)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
Patryk Kmita (Ragnarok Białystok)
Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
Piotr Kłyś (ASW Fighter Mogilany)
Norbert Kiełek (Viktoria Szydłowiec)
Mieszko Mastelerz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
Miłosz Baran (Samuraj Sanok)
Piotr Durczyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Bartosz Boniakowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Dawid WOŹNIAK (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Michał Sudacki (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Kacper Łukaszewski (Samuraj Sanok)
Fabian Jakubowski (Legion Głogów)
Jakub Srebniak (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Mateusz Ścibak (Palestra Warszawa)
Igor ZAWADZKI (FIGHTER Nowa Sól)
Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Marcel Drajer (MLKS Spider Złotów)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
Patryk OBERDA (FIGHTER Nowa Sól)
Patryk Szulc (Striker Turek)


K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
Szymon Cender (Viktoria Szydłowiec)


K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
Weronika Barańska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)


K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Klaudia Hnat (Rzeszowski Klub Sportów Walki)


K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Patrycja Musiał (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
Nicole Wilczewska (Hunter Gym Bydgoszcz)


K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)


K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)

 

Najlepszy klub:
1.Palestra Warszawa (6 - 5 - 2) 
2.Klub Sportowy DRAGON Starachowice (6 - 1 - 1)
3.Samuraj Sanok [punktów: 12 (3 - 1 - 1) 
4.Viktoria Szydłowiec (1 - 4 - 2)


Najlepsi zawodnicy:
Seniorka- Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa) Senior - Kamil Rościński (Samuraj Sanok) Juniorka Starsza-Martyna Kierczyńska (Legion Głógów) Junior Starszy- Adrian Gunia (Dragon Starachowice) Juniorka Młodzsza-Oliwia Gajewczyk (KS Thor Szkoła Walki EłK) Junior Młodszy - Adam Tutak (Samuraj Sanok)
 


Skład sędziowski:
Sędzia główny - Krzysztof Kacperski.
Sędziowie punktowi Ryszard Zawistowski , Jerzy Bassa , Krzysztof Żychliński, Janusz Wielgosz, Cecylia Pudlicka, Waldemar Hajducki, Albin Pudlicki, Beata Sękowska, Józef Mazurek, Darek Matusik, Maciej Bajtel, Dominik Szymczak.
Delegat PZKB-Krzysztof Kaproń

(A.O)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

To był wałek To był wałek

0 0

Jak wyżej sędziowie przekręcili Kamila kolejny raz 12:22, 29.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone