Zamknij

Zawodnicy Samuraja na Mistrzostwach Polski w Oriental Rules

11:31, 04.12.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 07/08.2019 w Starachowicach odbędą się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Oriental Rules (junior, senior) oraz MP kick light (mastres). Formuła Oriental Rules charakteryzuje się możliwością zadawania ciosów łokciami oraz klinczy i podcinania rywala na co zwracają sędziowie uwagę przy punktowaniu.

Po raz pierwszy w historii w Mistrzostwach Polski w Oriental Rules wezmą udział zawodnicy Samuraj Trans-San Sanok - Kamil Rościński (senior 67 kg) Adam Tutak (junior Starszy 86 kg) Miłosz Baran (junior starszy 67 kg).

Po sukcesach w mistrzostwach Polski w  formule K-1 Rules w których Samuraj Trans-San Sanok został drużynowo BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI zdobywając 3 złote 1 srebrny i 1 brązowy medal oraz formule Low-Kick w której Miłosz Baran i Adam Tutak zostali Mistrzami Polski przyszedł czas na sukcesy międzynarodowe i na ringu zawodowym - przypomnijmy że w tym roku zawodowym mistrzem Polski w formule K-1 Rules został Kami Rościński natomiast Miłosz i Adam wywalczyli indywidualnie Puchary Świata w swoich kategoriach wagowych w Budapeszcie oraz również na Węgrzech sięgnęli po srebrny i brązowy medal Mistrzostw Europy w formule K-1 Rules.

Decyzję o starcie podjęto ponieważ we wrześniu z przyczyn osobistych Kamila i zdrowotnych Adama zmuszeni byliśmy zmuszeni odpuścić wyjazd do Czeskiej Pragi na Puchar Europy. Dobrze byłoby zakończyć rok startem a przy okazji być może odnieść kolejne sukcesy i zgarnąć tytuły MP w 3 formule kickboxingu, co zaznaczyło by pełną dominację zawodników Samuraja w swoich kategoriach wagowych w  Polsce.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone