Zamknij
REKLAMA

Wracają rozgrywki ligowe lokalnych drużyn seniorskich!

15:12, 14.04.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Zdj. ilustracyjne
REKLAMA

Rozgrywki niższych klas seniorów oraz grup młodzieżowych zostaną wznowione w weekend 24-25 kwietnia. Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że od poniedziałku 19 kwietnia będzie możliwość uprawiania sportu na wolnym powietrzu w grupach do 25 osób.

To bardzo dobra informacja dla lokalnych rozgrywek, ponieważ drużyny zrzeszone w tak zwanych "małych ligach" nie były traktowane jako sport zawodowy, więc od wprowadzenia ostatniego lockdownu nie mogły grać.

Jak czytamy na stronie internetowej Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie prezesi okręgowych związków piłki nożnej wystosowali do premiera Mateusza Morawieckiego list, w którym apelowali przywrócenie rozgrywek.

Działając w imieniu ponad siedmiu tysięcy zrzeszonych klubów i niemal pół miliona zrzeszonych zawodniczek i zawodników, zwracamy się z prośbą o modyfikację obowiązujących przepisów celem umożliwienia powrotu do ligowej rywalizacji wszystkim zainteresowanym, zarówno dzieciom i młodzieży, jak również zespołom seniorskim

Po zimowej przerwie w krośnieńskiej klasie okręgowej udało się rozegrać jedynie jedną kolejkę, gdyż od soboty 27 marca ponownie wszystko zostało wstrzymane. 

W ciągu najbliższych dni poznamy dokładne terminarze rozgrywek w krośnieńskiej klasie okręgowej, klasie A i B.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%