Piłkarski turniej z udziałem m.in. piłkarzy, kibiców i samorządowców, odznaczenia dla zasłużonych dla klubu i klubowa oprawa. Tak wyglądały obchody 70-lecia Stali Sanok, które odbyły się na sanockich Wierchach. Zobacz fotorelację z piłkarskiego święta autorstwa Tomasza Sowy.
.
Gratulacje07:27, 04.07.2016
Było naprawdę super. Tomasz Super Zdęcia
stal & jks10:48, 04.07.2016
super impreza szkoda tylko ze pogoda nie dopisała ale i tak wszystko było jak trzeba .
xxx20:22, 04.07.2016
Widzów ze 100 i nic wiecej szlachta sie pobawiła porobiła zdj i to wszystko. Szkoda było tylko pieniędzy na takie cos jak 70 lecie to powinno byc z pompą nie byle co , tyle było zgód a przyjezdnych kibiców moze ze 20 . Szkoda bo można było to ogarnąć duzo duzo lepiej. Głowny sponsor chyba poskompił kasiurki ;/ szkoda wielka szkoda
ragnar21:56, 04.07.2016
xxx - ale ma ból dupska .
12309:26, 06.07.2016
za 5 lat kolejny jubileusz - rozumiem, że xxx się tym zajmie i ogarnie...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz