PODKARPACIE/SANOK. Reprezentacja unihokeistów z Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku wygrała wojewódzki finał w Mielcu pojedzie do Elbląga na Ogólnopolskiej Licealiadzie dla szkół ponadgimnazjalnych.
Finał wojewódzki odbył się 16kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu. Uczestniczyło wnim 6 najlepszych drużyn wyłonionych we wcześniejszych rozgrywkachz 55 zespołów.
- Reprezentanci naszej szkoły odnieślizasłużone zwycięstwo. Tworzą świetny zespół, co pozwala liczyćna kolejne sukcesy ? powiedział Sebastian Stangierski, trenerunihokeistów z ZS nr 3 w Sanoku.
Skład zwycięskiej drużyny: BombaRadosław, Nazarkiewicz Michał, Sujkowski Jakub, Żądło Łukasz,Ambicki Piotr, Skrabalak Jakub, Muszański Paweł, Wacławski Patryk,Zygmunt Maciej, Brejta Damian, Adamiak Kamil, Olszowy Mateusz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz