Sport

Zamknij

Wygrali i pojadą do Elbląga

11:19, 24.04.2014
Skomentuj Wygrali i pojadą do Elbląga

PODKARPACIE/SANOK. Reprezentacja unihokeistów z Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku wygrała wojewódzki finał w Mielcu pojedzie do Elbląga na Ogólnopolskiej Licealiadzie dla szkół ponadgimnazjalnych.

Finał wojewódzki odbył się 16kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu. Uczestniczyło wnim 6 najlepszych drużyn wyłonionych we wcześniejszych rozgrywkachz 55 zespołów.

- Reprezentanci naszej szkoły odnieślizasłużone zwycięstwo. Tworzą świetny zespół, co pozwala liczyćna kolejne sukcesy ? powiedział Sebastian Stangierski, trenerunihokeistów z ZS nr 3 w Sanoku.

Skład zwycięskiej drużyny: BombaRadosław, Nazarkiewicz Michał, Sujkowski Jakub, Żądło Łukasz,Ambicki Piotr, Skrabalak Jakub, Muszański Paweł, Wacławski Patryk,Zygmunt Maciej, Brejta Damian, Adamiak Kamil, Olszowy Mateusz

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%