Zamknij

Złoci unihokeiści z PWSZ

12:34, 30.11.2015
Skomentuj

SANOK. Mistrzostwo dla uczelnianej drużyny unihokejowej z PWSZ. Zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Sanok zdobyli złoty medal na Festiwalu Akademickiego Sportu.

Festiwal ma na celu rywalizację sportowo-rekreacyjną studentów połączoną z integracją środowiska akademickiego Europy Wschodniej.

Sanocka drużyna zdobyła mistrzostwo w następującym składzie: Maja Bielecka, Anna Lisowska, Karolina Sobota, Katarzyna Górska, Barbara Hejnosz, Mateusz Kowalski, Hubert Chorążak, Michał Kobylarski, Jakub Poznański, Patryk Polański, Mateusz Birek, Przemysław Mindur, Bartosz Fabian.

W finale drużyna PWSZ Sanok pokonała drużynę AZS Rzeszów 2:0. Strzelcami finałowych bramek byli Mateusz Kowalski i Michał Kobylarski. Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Słowacji ? reprezentanci Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy.

Festiwal sportowy został zorganizowany w dniach 18-21 listopada przez Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego.