Zamknij
REKLAMA

Mistrzynie z Bukowska!

10:26, 31.03.2022 | .
Skomentuj UG w Bukowsku
REKLAMA

W Zespole Szkół w Bukowsku rozegrany został Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Na turnieju stawiło się 8 najlepszych drużyn Podkarpacia wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Stawką zawodów było prawo do reprezentowania naszego województwa na arenie ogólnopolskiej.

Gospodynie bardzo dobrze rozpoczęły turniej wygrywając 2:0 z grającymi na co dzień w hokeja na lodzie dziewczynami z Dębicy. W kolejnym meczu rozgromiły 5:0 drużynę ze SP nr 1 w Stobiernej, a o pierwsze miejsce w grupie po ciężkim boju pokonały 3:1 koleżanki z zaprzyjaźnionego klubu „Pancerni Żurawica”

W grupie finałowej najtrudniejszy okazał się mecz z „dwójką” ze Stobiernej. Po remisie 1:1 podopieczne Jakuba Barć chcąc myśleć o tytule mistrzyń musiały wygrać z niepokonanymi dotąd unihokeistkami z Pustkowa. W tym meczu lider naszej ekipy Milena Łabaj strzelając 3 szybkie bramki nie pozostawiła nikomu złudzeń, kto jest najlepszą drużyną na Podkarpaciu.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:1 a 17 strzelonych bramek w całym turnieju i doskonała dyspozycja kapitana naszej drużyny to świetny prognostyk przed zawodami Ogólnopolskimi, które corocznie odbywają się w początkiem czerwca w Elblągu.

Dziewczętom i trenerowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesu na zawodach ogólnopolskich w Elblągu.

Źródło: UG w Bukowsku 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

rudy donekrudy donek

0 0

Bij bandarywcia! 09:55, 13.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%