Zamknij

Mistrzowie z Sanoka!

10.12, 13.05.2022 . Aktualizacja: 10.12, 13.05.2022
Skomentuj II LO w Sanoku
REKLAMA

Unihokeiści z II LO wygrali finał wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców. 

Od kilku lat finały wojewódzkie Licealiady w unihokeju chłopców rozgrywane są w Sanoku. Po eliminacjach rejonowych i półfinałach wojewódzkich 10 maja br. na hali Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku w finale wystąpiło 6 najlepszych zespołów Podkarpacia. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyników z półfinałów.

Jak twierdzą organizatorzy, mecze stały na wysokim poziomie i każda z drużyn zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Jednak mistrz mógł być tylko jeden, a został nim zespół występujący w roli gospodarzy turnieju - II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku. Do bardzo dobrej organizacji zawodów dołożyli złote medale i prawo startu w finale krajowym w Elblągu, który zaplanowany jest w dniach 3-6 czerwca.

W skład zwycięskiej drużyny II LO weszli: Szymon Bryndza 3a, Jakub Slawik 2b, Michał Słapiński 3am, Michał Starościak 3c, Kacper Niemczyk 1c, Jakub Śliwiak 3es, Krzysztof Stabryła 1c, Jakub Słomiana 1c, Jakub Mazur 3es, Brajan Milczanowski 3es, Sebastian Burczyk 1b, Oskar Tymcio 3es, Jakub Klimczak 2e. Opiekunem grupy była p. Marta Szerszeń.

Puchary, medale i dyplomy wręczyli Jacek Bigus – wiceprezes Szkolnego Związku Sportowego, Andrzej Chrobak – członek zarządu Powiatu Sanockiego oraz Arkadiusz Sabat w imieniu rektora Uczelni Państwowej w Sanoku.

Podczas zawodów podziękowania dla  Arkadiusza Sabata i pracowników Uczelni Państwowej w Sanoku za wynajęcie hali, na której mogły odbyć się finały wojewódzkie w unihokeju przekazał Marek Cycoń, dyrektor II LO. Specjalne podziękowania złożył również Andrzejowi Chrobakowi za nieocenioną pomoc w organizacji zawodów sportowych w powiecie sanockim.

Ostateczna kolejność drużyn w finale była następująca:

I miejsce - II LO Sanok

II miejsce -ZS Nr 2 Dębica

III miejsce -ZS Nr 3 Sanok

IV miejsce - ZSEl.iO Przemyśl

V miejsce - ZSB Mielec

VI miejsce - II LO Przemyśl

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Składamy również wyrazy uznania i gratulacje dla uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku, którzy zajęli wysokie trzecie miejsce.

Źródło: www.szs.rzeszow.pl/II LO w Sanoku

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%