Zamknij

Sanoczanin Mistrzem Polski! [WIDEO]

10:21, 21.02.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Kamil Rościński, zawodnik klubu Samuraj ?Trans-San? Sanok z tytułem Mistrza Polski K1 Pro Am! Podopieczny Artura Szychowskiego w finałowej walce jednogłośnie pokonał zawodnika z Fightera Wrocław Mateusza Brusiło i zapewni sobie mistrzowski tytuł.

Była to pierwsza edycja PZKB Mistrzostw Polski K-1 Pro-Am. Turniej odbył się w dniach 16-17 lutego w Markach koło Warszawy. 

Kamil w finale pokonał zawodnika z Fightera Wrocław Mateusza Brusiło jednogłośną decyzją sędziów. - Po przebiegu pierwszej rundy można było się spodziewać zwycięstwa Kamila przed czasem, jednak zawodnik z Wrocławia dotrwał do końca walki i ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 3:0 dla Samuraja - relacjonuje Marcin Solarz, prezes klubu Samuraj "Trans-San" Sanok.  

Turniej i walkę sanoczanina można zobaczyć TUTAJ. Walka Kamila od 1:47:00.

To kolejny tytuł mistrzowski dla zawodnika Samuraj ?Trans-San? Sanok i kolejny medal wychowanka trenera Artura Szychowskiego, który od stycznia tego roku jest trenerem w kadrze narodowej. Kolejny pojedynek Kamil stoczy za miesiąc w amatorskich Mistrzostwach Polski, które będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy.

- W turnieju obok Kamila, wystąpi jeszcze dwójka zdolnych juniorów, senior oraz zawodnicy, którzy przejdą kwalifikacje wewnątrz klubu i udowodnią swoją wolę walki o najwyższe cele - informuje Marcin Solarz.

Nasza działalność i wyjazdy nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie sponsorów. Serdecznie dziękujemy za wsparcie: Trans-San Marcin Cieślik, Agencja Knockout/Vitamin Shop Sanok Marcin Solarz, San-Glass Andrzej Skulich, Kurnik Auto Części Jerzy Kurnik, Sklep Medyczny ?Nad Potokiem? Ewelina Olczyk, Prostolarka Budownictwo Mateusz Nicko, MM nieruchomości Małgorzata Mołczan, Domino Grupa Robert Kopylec, Beltor Fight oraz burmistrzowi Sanoka Tadeuszowi Pióro i wiceburmistrzowi Stanisławowi Chęciowi za wsparcie oraz wszystkim osobom życzliwym i kibicom - dodają działacze klubu. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

Ląduj DziaduLąduj Dziadu

0 0

no to gratulacje!!! w czasach pisneylandu ciężko się żyje normalnych ludziom bo oni się wpiedolą niedługo do polskich lodówek i zasyfią cały kraj więc tym bardziej gratulacje! 11:17, 21.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AndrzejWAndrzejW

0 0

Idź lepiej do lekarza. 18:08, 21.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KiciaKicia

0 0

Brawo Kamil, tak trzymaj! 21:05, 21.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

herodherod

0 0

Huehehe zazdrosny typek co rysuje auta 09:53, 22.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wut EkWut Ek

0 0

herod Burak z Prusieka 14:35, 22.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA