Zamknij
REKLAMA
08:18, 08.08.2022
Sprawy frankowe już od dawna są z góry skazane na sukces frankowiczów, coraz większa ilość złożonych pozwów kończy się wyrokiem pozytywnym dla poszkodowanych kredytobiorców. Aktualnie ponad 95 proc. toczących się przed sądem postępowań, to wyroki unieważniające lub te wiążące się odfrankowieniem kredytu. Jak w każdej grupie, obecny jest element ryzyka, który niektóre z tych spraw doprowadził do przegranych, ale tych, jak pokazują statystyki jest bardzo szczątkowa ilość. Warto zastanowić się zatem, jakie czynniki wpływają na wygraną sprawę frankową.
09:21, 03.08.2022
​​​​​​​Drabinka do ćwiczeń to wielofunkcyjne urządzenie, które dodatkowo można modyfikować, by stworzyć sprzęt, który idealnie będzie odpowiadał naszym potrzebom. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest także fakt, że sama drabinka gimnastyczna nie zajmuje dużo miejsca. Poznaj ćwiczenia dla początkujących, które można wykonać przy jej użyciu.
09:14, 03.08.2022
Operacja zaćmy to zabieg, który jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Niestety, przeciętny czas oczekiwania na jego wykonanie w publicznych placówkach wynosi nawet 18 miesięcy. Rozwiązaniem alternatywnym dla pacjentów w naszym kraju jest operacja zaćmy w Czechach. Podpowiadamy, które rozwiązanie wybrać.
09:08, 03.08.2022
Szukasz miejsca, w którym możesz kupić własne koło aerial, ale obawiasz się pomyłek? Nie chcesz zapłacić za produkt niskiej jakości? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę, by nie popełnić podstawowych błędów? Wybierz razem z nami idealne koło!
00:00, 27.07.2022
Dmuchane atrakcje doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach plenerowych. Jeśli marzy nam się posiadanie wybranego elementu na własność przez cały rok, możemy pomyśleć o zakupie dmuchańca do ogrodu. Może się on okazać doskonałą alternatywą dla placu zabaw, a dodatkowo zajmie czas i energię dzieciaków, a może nawet dorosłych. Plusem dmuchanych rozrywek jest to, że możemy się na nich bawić razem z dziećmi i przez cały czas mieć je na oku.
10:55, 26.07.2022
Eksperci finansowi są bardzo poszukiwani. Udzielają klientom cennych porad i pomagają podejmować decyzje, które pomogą im wyjść z kłopotów finansowych.
09:17, 26.07.2022
Dermapen to narzędzie, które za pomocą mikroigieł wnika w głąb skóry i stymuluje produkcję kolagenu. Poprawia również krążenie krwi i redukuje cellulit.
00:00, 26.07.2022
Sztuczna Inteligencja to technika od dawna stosowana w branży kreatywnej. Celem tego badania jest zbadanie wykorzystania sztucznej inteligencji w dekorowaniu.
09:51, 20.07.2022
Wakacje samochodowe to marzenie, po które sięga coraz więcej osób. Podróż własnym autem pozwala zobaczyć miejsca, do których ciężko dotrzeć nawet samolotem czy pociągiem. Poza tym, wybierając taki środek transportu nic nas nie ogranicza. Możemy zatrzymywać się praktycznie gdzie chcemy i jak chcemy. To ogromne plusy, ale warto pamiętać, że zaplanowanie takiej wyprawy do najprostszych zadań nie należy. Oprócz zaplanowania trasy, zweryfikowania stanu pojazdu, przygotowania budżet wakacyjnego i wielu innych rzeczy, musimy być też gotowi na dodatkowe wydatki w postaci winiet. Co to w ogóle jest i w jakich krajach są one niezbędne?
09:46, 20.07.2022
Niejednokrotnie zdarza się tak, że kiepsko się czujemy, ale pomimo zażycia tabletek przeciwbólowych nasze samopoczucie się wcale nie poprawia. I nie musi chodzić o wyjątkowo dokuczliwe dolegliwości, jednak zazwyczaj liczymy na to, że po wzięciu odpowiedniego proszku poczujemy się znacznie lepiej. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem nie po to kupujemy tego typu specyfiki, aby w sytuacji awaryjnej nam one nie pomagały.
09:42, 20.07.2022
Łóżka kontynentalne kojarzą nam się z przepychem i stylem wielkich, ekskluzywnych europejskich hoteli. Najczęściej są to duże konstrukcje w przestronnych sypialniach. A pojedyncze łóżko kontynentalne? Czy to jest dobre rozwiązanie? Podpowiadamy!
11:19, 13.07.2022
Jeśli wstąpiliśmy w drugi związek małżeński, musimy liczyć się z tym, że naszymi spadkobiercami i tak pozostają także dzieci z pierwszego małżeństwa. Bywa tak, że przez lata budujemy majątek już z nową żoną czy mężem, ale jednak nasz udział po śmierci i tak przypadnie również dzieciom z poprzedniego małżeństwa. Bywa to kłopotliwe, a niekiedy wręcz niesprawiedliwe. Czy są jakieś sposoby, aby ograniczyć lub wyłączyć do prawo do dziedziczenia? O czym należy pamiętać, podejmując jakiekolwiek kroki formalne czy prawne? Jak doprowadzić do spełnienia naszej woli? O tym w dzisiejszym artykule.
09:48, 13.07.2022
Uwielbiasz oryginalne, a zarazem miłe dla oka przestrzenie, które zachwycają niezwykłym klimatem? Zaaranżuj przestrzeń w stylu industrialnym i ciesz się komfortem w czterech kątach!
09:41, 13.07.2022
Miedzian to środek grzybobójczy, który wykazuje bardzo wysoką skuteczność w przypadku zwalczania chorób grzybowych, ale także bakteryjnych na krzewach, drzewach owocowych oraz warzywach. Dodatkowo opryski miedzianem zalecane są szczególnie w przypadku amatorskiej uprawy roślin. Można go stosować także w przypadku upraw ekologicznych.
09:38, 13.07.2022
Ważnym aspektem do rozważenia przy podejmowaniu decyzji o zainwestowaniu w mieszkanie na wynajem jest jego opłacalność. Nie każda inwestycja tego typu jest rentowna, a stopy zwrotu realizowane z wynajmu mogą się od siebie znacznie różnić. Zobaczmy zatem jak to wygląda na polskim rynku nieruchomości.