Zamknij

Wyjątkowo udany CieszFanów Festiwal 2021

11:44, 07.09.2021 | RED

Zakończył się jeden z największych festiwali w Polsce – CieszFanów Festiwal. Jego organizatorzy pokazali, że są nie tylko miłośnikami, ale potrafią zadbać o wiele dodatkowych atrakcji.

W dniach 19-21 sierpnia w Cieszanowie ponad 4 tys. uczestników Festiwalu bawiło się przy rytmach muzyki Kazika, Kwiatu Jabłoni, Big Cyc, Łydki Grubasa, Farben Lehre i Lej Mi Pół. Na scenie wystąpiły także: Hańba!, The Analogs, Jelonek, Dr Misio, Tabu, Boleo & Follow The Riddim, Zenek Kupatasa, Pull The Wire, Psy Wojny. Jak da się zauważyć CFF to okazja do posłuchania ulubionych kapel ale także i wypoczynku.

Na placu festiwalowym pojawiła się wioska z atrakcjami dla dzieci, otwarty został namiot City NGO, w którym prowadzone były m.in. spotkania z muzykami, poetami i działaczami społecznymi. Właśnie te dodatkowe atrakcje sprawiają, że każdego roku do Cieszanowa zjeżdżają rzesze fanów rockowych brzmień z całej Polski.

W tym roku na kąpielisku Wędrowiec, gdzie toczyła się zabawa, pojawił się jeden nowy element, który przypadł do gustu festiwalowiczom. Chodzi o wielkie metalowe litery CFF. Były one estetycznymi kontenerami na puszki aluminiowe i plastikowe butelki. Litery CFF stanowiące pojemniki na puszki aluminiowe zostały wycięte za pomocą technologii cięcia laserem dzięki firmie Bat-Gaz z Tomaszowa Lubelskiego. Firma na rynku istnieje już od ponad 70 lat. Zdobyte doświadczenie, ale także rodzinne tradycje, wykwalifikowana kadra pracowników, najwyższej jakości stosowane materiały oraz najnowsza technologia produkcji sprawiają, że firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Już teraz znamy datę przyszłorocznej edycji imprezy. Jak zapowiedział burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów Zdzisław Zadworny, w 2022 roku CieszFanów Festiwal odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia. Zachęcamy do obserwowania profilu CieszFanów Festiwal na Facebooku oraz głównej strony wydarzenia www.cieszfanow.pl aby być na bieżąco i nie przegapić line-upu przyszłorocznej imprezy.

Cieszanowski Festiwal to ugruntowane wydarzenie muzyczne na festiwalowej mapie Polski. Każdego roku do tego małego miasteczka na skraju Roztocza przyjeżdżają nawet całymi rodzinami fani rockowych brzmień, a festiwalowy plac staje się jednym wielkim polem namiotowym.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%