Zamknij

Jaka zmywarka do zabudowy? Zestawienie najchętniej kupowanych modeli

09:56, 31.01.2020 | RED

Kupno zmywarki do zabudowy to dość kosztowny wydatek, dlatego jej wyboru nie powinno dokonywać się pod wpływem impulsu. Nierzadko zdarza się przecież, że kupujemy ją raz na kilkanaście lat – na jej szukanie warto więc poświęcić przynajmniej kilka dni. Zastanawiasz się, jaka zmywarka do zabudowy sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej? Zainspiruj się, zaglądając do naszego zestawienia 5 popularnych zmywarek pod zabudowę. Znajdziesz w nim modele takich marek jak Beko, Amica czy Bosch.

Wybieramy zmywarkę do zabudowy. 5 polecanych modeli

Zmywarka Beko do zabudowy DIN28433

Zestawienie otwiera DIN28433 – zmywarka do zabudowy 60 cm marki Beko. Ze względu na swoją szerokość sprawdzi się ona w domach, w których na co dzień dużo się gotuje – bez trudu pomieścisz w niej do 14 kompletów naczyń. Tym, co wyróżnia tę zmywarkę, jest technologia GlassShield, która z niezwykłą skutecznością czyści szklane naczynia, chroniąc je przed matowieniem. Zaletą urządzenia jest również niski poziom generowanego hałasu. W standardowym trybie pracy nie przekracza on 42 dB.

Zmywarka Bosch do zabudowy SPV 66TX01E

Kolejna z naszych propozycji to sygnowana logo Boscha zmywarka do zabudowy 45 cm SPV 66TX01E. Dzięki wysokiej klasie zmywania oraz suszenia mycie naczyń przebiega szybko i sprawnie. Poziom zużycia wody nie przekracza w jednym cyklu 9.5 litra, co porównaniu z tradycyjnym myciem ręcznym w krótkim czasie przyniesie Ci spore oszczędności. Model ten wyposażono w 6 programów zmywania: cichy, automatyczny, przyśpieszony, eco, do mycia garnków i do czyszczenia szkła.

Zmywarka Electrolux do zabudowy ESL84510LO

Żyjesz w ciągłym biegu, dlatego zależy Ci na zmywarce, która maksymalnie skraca czas czyszczenia naczyń? Electrolux ESL84510LO może więc okazać się w Twoim przypadku strzałem w dziesiątkę. Dzieje się tak za sprawą dedykowanego programu Time Manager,  który zmniejsza długość trwania cyklu nawet o połowę. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest także funkcja AirDry, wykorzystująca do suszenia naturalny przepływ powietrza.

Zmywarka Samsung do zabudowy DW50R4070BB

Mówiąc o najpopularniejszych zmywarkach do zabudowy, nie sposób nie powiedzieć choćby słowa o modelu DW50R4070BB marki Samsung. Z racji niewielkich gabarytów (44,8 x 81,5 x 55 cm) polecana jest ona osobom dysponującym małą przestrzenią. Intuicyjny panel sterowania sprawia, że jej obsługa jest dziecinnie prosta. Funkcja “Opóźniony start” umożliwia przesunięcie zmywania do 24 godzin. Cena regularna zmywarki wynosi 1799 zł.

Zmywarka Amica do zabudowy DIM436ABH

Ostatnią z prezentowanych przez nas zmywarek do zabudowy jest Amica DIM436ABH. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń wewnątrz urządzenia – nazywana przez producenta FlexiSpace – znacząco zwiększa ilość dostępnego miejsca na naczynia, przez co bez problemu włożysz do niej woka czy garnek o pojemności kilkudziesięciu litrów. Innowacyjny system HotAir minimalizuje ryzyko powstawania zacieków i wytrącania się osadów.

Każdą z wymienionych w artykule zmywarek znajdziesz pod adresem: https://www.neonet.pl/agd-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy.html. Kliknij i porównaj ich parametry z innymi modelami.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone