Zamknij

Tabletki na potencję

12:55, 26.02.2020 | RED

Coraz więcej młodych mężczyzn boryka się z problemami ze wzwodem. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu przypadłość braku erekcji dotykała jedynie mężczyzn po 40-cte, jednak tryb życia w pośpiechu i wiele innych czynników sprawia, że problemy ze wzwodem są coraz powszechniejsze.

Często zastanawiamy się, dlaczego mamy problem w życiu łóżkowym. Wbrew pozorom na brak wzwodu zależy od bardzo wielu czynników. Najnowsze statystyki wykazują, że coraz więcej młodych mężczyzn na zaburzenia z erekcję, na które stosowane są odpowiednie tabletki na potencję bez recepty. Problemy podczas seksu mogą mieć zarówno podłoże psychogenne, jak i kardiologiczne. Mężczyźni borykający się z depresją, konfliktami z najbliższymi osobami czy problemami w życiu zawodowym częściej borykają się z zaburzeniami erekcji. Ponadto w skrajnych przypadkach może okazać się, że brak prawidłowego wzwodu związany jest z chorobami neurologicznymi, na przykład urazem mózgu, problemami z dolnym odcinkiem kręgosłupa a w skrajnych sytuacjach może świadczyć o guzie mózgu lub udarze. Jednak najczęściej osoby zażywające tabletki na erekcję bez recepty prowadzą niezdrowy tryb życia i nieprawidłową dietę. Na co zwrócić uwagę, by nie mieć problemów ze wzwodem?

Leki na potencję doskonale działają w połączeniu z suplementami diety

Niewielka liczba mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, że dieta znacząco wpływa życie łóżkowe. Częste stołowanie się w fastfoodach oraz tłuste potrawy sprawiają, że krążenie krwi w naszym organizmie nie jest prawidłowe, a to powoduje problemy ze wzwodem, które w wielu przypadkach wymagają brania leków na erekcję bez recepty. Istotnie jest spożywanie produktów bogatych w cynk, na przykład bananów, warzyw strączkowych oraz ananasów. Pozytywnie wpływają one na testosteron, będący podstawowym hormonem płciowym u mężczyzn, produkowanym w komórkach śródmiąższowych. Warto również spożywać potrawy bogate w potas. Nie powinniśmy również zapominać o odpowiedniej kondycji. Osoby zażywające tabletki na potencję powinny zastanowić się nad zakupem różnych suplementów diety. Warto regularnie brać żeń-szeń, dodający sił witalnych naszemu organizmowi oraz miłorząb japoński, pozytywnie wpływający na nasz układ krwionośny. 

Choroby wpływające na problemy z erekcją, wymagające zażywania tabletek na sex:

  • choroby układu krwionośnego, w tym nadciśnienie oraz niedociśnienie (w skrajnych przypadkach guz mózgu lub udar);
  • nadciśnienie;
  • choroby serca, w tym choroba wieńcowa
  • bezdech nocny;
  • nieprawidłowa dieta, przepełniona tłustym i niezdrowym jedzeniem;
  • zaburzenia psychogenne, w tym stany depresyjne, problemy w kontaktach międzyludzkich, problemy w pracy).
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone